8. 3. 2018

Připravte se s žáky na řešení náročných životních situací, které je mohou potkat

Zajímá vás, jak by se vaši žáci zachovali v konkrétních náročných životních situacích a jaký postup by volili k jejich vyřešení? Chtěli byste vaše žáky co nejlépe připravit na správné řešení takovýchto reálných situací ze života? Není nic jednoduššího než využít unikátních materiálů Freda a připravit žáky na možné situace, které je mohou potkat na cestě životem.

Níže najdete unikátní animovaná videa, která vznikla ve spolupráci se studenty Fakulty umění a designu Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. U každého videa navíc najdete metodickou podporu, která obsahuje nejen otázky k diskuzi, ale také scénář videa a krátké teoretické podklady.

 Ukázka vybraných materiálů zdarma

Je to jednoduché, stačí kliknout na náhled


Osobní bezpečí

Příliš brzy dospělá?

Požár
 

 

 Materiály pro uživatele s platnou licencí

Pořiďte si Freda, získejte přístup ke všem materiálům z jeho bohaté knihovny a nechte se inspirovat…


Drogy

Když se bojím domů

Šikana a kyberšikana

Autonehoda

 

Uvažujete o nákupu Freda na školní rok 2018/2019?

Na nic nečekejte a kupte si Freda ihned! Získáte tak přístup na celý příští školní rok a jako bonus také na 2. pololetí školního roku 2017/2018 zcela zdarma

             
Pořídit si Freda

   

 

 

 

       

 

 

 

 

   

 

 

                 
ZDARMA vyzkoušet Freda

 
Pro bezproblémové fungování Freda doporučujeme použití aktuální verze podporovaných webových prohlížečů Google Chrome, Mozzila Firefox, Safari a Edge. Více se dozvíte ve Fredových obchodních podmínkách.