7 hlavních důvodů, proč zaměstnat Freda na vaší škole

 

 
 

Všestranný pomocník učitele

Fred pomáhá všem učitelům, ať už učí jakýkoliv předmět na základní či střední škole. Šetří jim čas při přípravě hodin a nabízí široké portfólio výukových materiálů. Časově náročné vyhledávání multimédií na internetu bude značně zkráceno a učitelé tak budou moci věnovat čas samotné výuce a svým žákům.

 

Profesionální výukové materiály

Fredova multimediální knihovna obsahuje tisíce kvalitních a ověřených obsahů. Pocházejí z českých i zahraničních zdrojů, jsou upravené pro vzdělávací potřeby českých škol a jsou prostoupeny několikastupňovou evaluací. Fred se postaral o veškerá autorská práva a zbavil videa rušivých reklam třetích stran.

 

Kdykoliv k dispozici

Fredova multimediální knihovna je otevřená učitelům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dnů v roce. Na Freda je opravdu spolehnutí - uloží prezentace, cvičení a jiné materiály a rád přiloží ruku k vytváření příprav do hodin. Jeho mottem je pomáhat kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení.

 

Bez technických problémů

Fred pracuje online, proto nevyžaduje instalaci ani složité aktualizace. Sám se postará o to, aby byl k dostupný vždy v té nejnovější verzi. Díky těmto schopnostem Fred nepřidá práci IT pracovníkům na vaší škole.

 

Efektivní využití ICT ve výuce

Moderním technologiím na škole je potřeba dodat také kvalitní vzdělávací obsah. Poskytněte učitelům Freda, který na jednom místě nabízí rozsáhlou multimediální knihovnu,  nástroj pro přípravu hodin a složku pro vlastní výukové materiály. Fred si náramně rozumí s interaktivní tabulí, počítačem i notebookem.

Rodina se počítá

Fred je členem rodiny Nakladatelství Fraus, největšího učebnicového nakladatelství v České republice. Fredova kostka tak byla položena na základech dlouholeté a úspěšné praxe v oblasti vzdělávání.

 

Úvodní školení pro učitele

Bezplatné úvodní školení pro všechny učitele na škole odbourá poslední obavy z Freda. Odborný konzultant Nakladatelství Fraus s vámi bude v úzkém kontaktu a domluví s vámi veškeré detaily tak, aby se vaši učitele cítili proškoleni a aby se těšili na Freda.

Líbí se vám Fred? Seznamte se s ním blíže a ZDARMA

  • Zaregistrujte se a získejte plnou verzi Freda na 30 dní ZDARMA
Zaregistrovat se

Jestliže již máte účet na Fredovi nebo na stránkách www.fraus.cz, stačí se přihlásit.

Přihlásit se

 

„Fred je profesionální stavebnice pro učitele.“ Ing. Jiří Fraus
Nakladatelství Fraus, s.r.o.

„Výuka a příprava bude zase o něco snazší a zajímavější.“ RNDr. Mgr. Zdeňka Chocholoušková, Ph.D.
Západočeská univerzita v Plzni

„Fred je studna plná nápadů, jak dělat věci interaktivně.“ Mgr. Dagmar Pelesná
Základní škola Zbůch

„Fred je cestou vpřed.“ RNDr. Jiří Preis, Ph.D.
Západočeská univerzita v Plzni

Zjistěte více o portálu FRED